ULT U35

Mała nablatowa zamrażarka laboratoryjna do przechowywania w zimnych warunkach próbek biologicznych, preparatów komórkowych i szczepionek oraz do innych zastosowań wymagających przechowywania w temperaturach od –60°C do –86°C.

Nasza zamrażarka nablatowa ULT U35 jest idealnym kandydatem na zamrażarkę osobistą. W szczególności dzięki temu, że nie zajmuje niepotrzebnego miejsca w laboratorium, gdzie przestrzeń na podłodze może być ograniczona. Model ULT U35 to nasza zamrażarka nablatowa przeznaczona do cichej pracy w laboratorium. Została zaprojektowana do codziennego użytkowania i nadaje się idealnie dla użytkowników, którzy potrzebują częstego dostępu do próbek i mechanizmu szybkiego przywracania odpowiedniej temperatury.

Połączenie optymalnych niskich zakresów temperatur zamrażarki, niskiego zużycia energii i bardzo niewielkiej konserwacji sprawia, że ​​zamrażarki pionowe idealnie pasują do wszystkich wymagań laboratoriów, szpitali i instytucji badawczych dotyczących przechowywania w chłodni.

Nasza nablatowa zamrażarka laboratoryjna pozwala na przechowywanie próbek zaraz obok stanowiska pracy. Redukuje to czas potrzebny do wyciągania i wkładania próbek z i do innego, nieco oddalonego miejsca w laboratorium. Rączka w modelu U35 została zaprojektowana w sposób ergonomiczny, co eliminuje problemy związane z wielokrotnym otwieraniem i zamykaniem drzwiczek w ciągu jednego dnia pracy.

Mała osobista nablatowa zamrażarka laboratoryjna ULT U35 posiada szereg kluczowych cech:

  • Niezawodność i stabilność chłodzenia zapewniające bezpieczne warunki przechowywania w niskich temperaturach.
  • Niewielkie rozmiary i zapełnianie bardzo niewielkiej przestrzeni.
  • Łatwy montaż, niewielkie potrzeby konserwacyjne i serwis na miejscu.
  • Jej pobór energii rzędu 3,2 kWh/24 h jest jednym z najniższych w tej klasie produktów.
ULT U35

Czy potrzebujesz informacji o naszych produktach?

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin

Czy potrzebujesz informacji o naszych produktach?

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin