ULT U35

Mała nablatowa zamrażarka laboratoryjna do przechowywania w zimnych warunkach próbek biologicznych, preparatów komórkowych i szczepionek oraz do innych zastosowań wymagających przechowywania w temperaturach od –60°C do –86°C.

Nasza zamrażarka nablatowa ULT U35 jest idealnym kandydatem na zamrażarkę osobistą. W szczególności dzięki temu, że nie zajmuje niepotrzebnego miejsca w laboratorium, gdzie przestrzeń na podłodze może być ograniczona. Model ULT U35 to nasza zamrażarka nablatowa przeznaczona do cichej pracy w laboratorium. Została zaprojektowana do codziennego użytkowania i nadaje się idealnie dla użytkowników, którzy potrzebują częstego dostępu do próbek i mechanizmu szybkiego przywracania odpowiedniej temperatury.

Połączenie optymalnych niskich zakresów temperatur zamrażarki, niskiego zużycia energii i bardzo niewielkiej konserwacji sprawia, że ​​zamrażarki pionowe idealnie pasują do wszystkich wymagań laboratoriów, szpitali i instytucji badawczych dotyczących przechowywania w chłodni.

Nasza nablatowa zamrażarka laboratoryjna pozwala na przechowywanie próbek zaraz obok stanowiska pracy. Redukuje to czas potrzebny do wyciągania i wkładania próbek z i do innego, nieco oddalonego miejsca w laboratorium. Rączka w modelu U35 została zaprojektowana w sposób ergonomiczny, co eliminuje problemy związane z wielokrotnym otwieraniem i zamykaniem drzwiczek w ciągu jednego dnia pracy.

Mała osobista nablatowa zamrażarka laboratoryjna ULT U35 posiada szereg kluczowych cech:

  • Niezawodność i stabilność chłodzenia zapewniające bezpieczne warunki przechowywania w niskich temperaturach.
  • Niewielkie rozmiary i zapełnianie bardzo niewielkiej przestrzeni.
  • Łatwy montaż, niewielkie potrzeby konserwacyjne i serwis na miejscu.
  • Jej pobór energii rzędu 3,2 kWh/24 h jest jednym z najniższych w tej klasie produktów.
ULT U35

Do you need information about our products?

We will contact you within 24 hours

Do you need information about our products?

We will contact you within 24 hours