Zamrażarka skrzyniowa –60°C

Wszystkie zamrażarki przeznaczone są do użytku w laboratoriach lub wszędzie tam, gdzie przeprowadzane są badania naukowe i do przechowywania różnych składników, materiałów itp. jest wymagane. Wysoka stabilność, niezawodność, łatwość obsługi i kompaktowe wymiary sprawiają, że te zamrażarki są idealnym wyborem do elastycznego użytkowania.

Nasze zamrażarki XLT nadają się również jako zamrażarki do testowania materiałów w dziedzinie badawczo-rozwojowej, w branżach takich jak motoryzacja, telekomunikacja, przemysł spożywczy i wiele innych.

Zamrażarki XLT są również idealne do przechowywania żywności, składników i ryb. Obejmuje to ryby ogólne, takie jak dorsz czy mintaj, ryby pelagiczne, jak tuńczyk, a także bardziej wyspecjalizowane dania rybne, w tym sushi. Nasze zamrażarki XLT -60ºC cieszą się szczególną popularnością w restauracjach, restauracjach sushi, wśród profesjonalnych rybaków i dystrybutorów owoców morza.

Niskie zużycie energii, naturalny chłodziwo, izolacja cyklopentanowa i materiały nadające się do recyklingu sprawiają, że te zamrażarki są przyjazne dla środowiska w stopniu niespotykanym gdzie indziej. Wszystkie zamrażarki Nordic Lab są wyposażone w unikalną technologię sprężarki jednostopniowej, która od ponad 20 lat zdaje egzamin.

XLT C75

Read more

XLT C150

Read more

XLT C200

Read more

XLT C300

Read more

XLT C400

Read more

XLT C500

Read more

Czy potrzebujesz informacji o naszych produktach?

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin

Czy potrzebujesz informacji o naszych produktach?

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin