Zamrażarki Szufladowe -60°C

Wszystkie zamrażarki przeznaczone są do użytku w laboratoriach lub wszędzie tam, gdzie przeprowadzane są badania naukowe i do przechowywania różnych składników, materiałów itp. jest wymagane. Wysoka stabilność, niezawodność, łatwość obsługi i kompaktowe wymiary sprawiają, że te zamrażarki są idealnym wyborem do elastycznego użytkowania.

Nasze zamrażarki XLT nadają się również jako zamrażarki do testowania materiałów w dziedzinie badawczo-rozwojowej, w branżach takich jak motoryzacja, telekomunikacja, przemysł spożywczy i wiele innych.

Zamrażarki XLT są również idealne do przechowywania żywności, składników i ryb. Obejmuje to ryby ogólne, takie jak dorsz czy mintaj, ryby pelagiczne, jak tuńczyk, a także bardziej wyspecjalizowane dania rybne, w tym sushi. Nasze zamrażarki XLT -60ºC cieszą się szczególną popularnością w restauracjach, restauracjach sushi, wśród profesjonalnych rybaków i dystrybutorów owoców morza.

Niskie zużycie energii, naturalny chłodziwo, izolacja cyklopentanowa i materiały nadające się do recyklingu sprawiają, że te zamrażarki są przyjazne dla środowiska w stopniu niespotykanym gdzie indziej. Wszystkie zamrażarki Nordic Lab są wyposażone w unikalną technologię sprężarki jednostopniowej, która od ponad 20 lat zdaje egzamin.

XLT U250

Read more

XLT U100

Read more

Czy potrzebujesz informacji o naszych produktach?

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin

Czy potrzebujesz informacji o naszych produktach?

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin