Profil

Nordic Lab reprezentuje serię jednosprężarkowych zamrażarek niskotemperaturowych – obejmujących zakres temperatur od -10°C do -86°C.

Są to produkty wysokiej jakości, charakteryzujące się wyjątkową wieloletnią trwałością, wysoce wydajnymi rozwiązaniami energetycznymi oraz bardzo niskimi wymaganiami konserwacyjnymi i serwisowymi.

W połączeniu z bardzo konkurencyjnymi cenami zamrażarki te są z pewnością jednymi z najbardziej ekonomicznych na rynku.

Asortyment produktów spełnia wszystkie wymagania i wymagania laboratoriów, szpitali i instytucji badawczych pod względem długości przechowywania, czułości i rodzaju próbek itp.

Zamrażarki do bardzo niskich temperatur (ULT) -86°C spełniają najwyższe wymagania dotyczące długoterminowego przechowywania najbardziej wrażliwych artykułów i próbek.

Zamrażarki zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Danii. Unikalna technologia sprężarek jednostopniowych jest obecna na rynku od ponad 15 lat i udowodniła, że ​​osiągnięcie bardzo niskich temperatur może być równie łatwe jak w przypadku domowych zamrażarek.

Ponadto przyjazność dla środowiska, naturalny czynnik chłodniczy, izolacja cyklopentanowa w połączeniu z materiałami nadającymi się do recyklingu sprawiają, że Nordic Lab to wyjątkowa oferta produktów.

Produkcja odbywa się zgodnie z certyfikatami i normami ISO 9001, 14001 i 45001, zapewniając jednolitą i niezmiennie wysoką jakość.

Nordic Lab dostarcza zarówno zamrażarki skrzyniowe, jak i pionowe – w wielu różnych modelach.

Czy potrzebujesz informacji o naszych produktach?

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin

Czy potrzebujesz informacji o naszych produktach?

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin