ULT C75

Osobista mała zamrażarka laboratoryjna ULT z łatwym dostępem do codziennego stosowania w laboratoriach, szpitalach i wszelkich innych miejscach, w których przeprowadzane są badania naukowe i które potrzebują długiego przechowywania wrażliwych próbek – wirusów, bakterii, preparatów komórkowych, wycinków tkanek itd.

Umieszczenie zamrażarki ULT blisko blatu roboczego zapewnia bezpośredni dostęp do próbek, oszczędzając tym samym czas w codziennej pracy. Model ULT C75 firmy Nordic Lab jest osobistą laboratoryjną zamrażarką skrzyniową, która stanowi elastyczne rozwiązanie w zakresie przechowywania; wyposażona jest w kółeczka, które ułatwiają jej przemieszczanie po laboratorium.

Zamrażarka ta spisuje się najlepiej przy częstym użytkowaniu i minimalizuje zmiany temperatury, zapewniając stabilne przechowywanie w niskich temperaturach. Jeżeli zamrażarka ma być otwierana często, lepszym rozwiązaniem będzie model skrzyniowy.

Model Osobista zamrażarka ULT C75 jest jedną z najtańszych osobistych zamrażarek laboratoryjnych na rynku. Kluczowe cechy osobistej zamrażarki laboratoryjnej ULT C75:

  • Niski pobór energii, świetna stabilność, niezawodność i wytrzymałość na długie lata.
  • Łatwy montaż – zamrażarka jest niewielka i z łatwością mieści się w drzwiach o standardowych wymiarach. W połączeniu z niską masą sprawia to, że zamrażarka jest bardzo łatwa w montażu i przemieszczaniu.
  • Zamrażarka nie wymaga konserwacji, nie licząc rozmrażania i odkurzania modułu kompresora.
  • Serwis i naprawy – nie wymaga regularnej konserwacji. W przypadku awarii zamrażarkę naprawi na miejscu odpowiednio przeszkolony serwisant zamrażarek.
ULT C75

C75
Racks without B&D*
Racks with B&D*
Box height
No. of boxes
No. of racks
Total no. of boxes
Product no.
Product no.
50 mm

8

5

40

N311210

N312210

75 mm

5

5

25

N311310

N312310

100 mm

4

5

20

N311410

N312410

Czy potrzebujesz informacji o naszych produktach?

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin

Czy potrzebujesz informacji o naszych produktach?

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin